НАША КОМАНДА

На першому місці це наші клієнти! 

Кваліфікована команда  — основа нашої компанії  "Груз Київ" ©». Идеї наших фахівців допомогають йти у правильному напрямку розвитку бізнесу. Вони мають всі необхідні якості та навички, щоб вирішити будь яке поставлене завдання швидко та эффективно. 

Untitled

ЕВГЕН ВНУКОВ

Власник

Власник Евген Внуков з перших днів праці проявив себе як людина, яка досконало знає свою справу. Будь-які завдання він вирішує професійно, творчо і з незмінною посмішкою. Евген Внуков - незамінний член колективу компанії вантажного таксі Києва" Груз Київ "©»

Smiling Young Man

АНТОН БОЙКО 

Старший диспетчер 

Антон Бойко працює в нашій команді з моменту заснування компанії. Він  використовує весь свій багатий досвід і навички на благо колективу і допомагає компанії рости і розвиватися

Girl Using Laptop

ЮЛІЯ КОВАЛЬЧУК 

Головний логіст

Досвід, надійність, гумор - на загальну думку, саме ці якості найкраще характеризують нашого незамінного колегу. Юлія Ковальчук - дуже приємна у спілкуванні людина, працювати з яким одне задоволення.

Обов'язково зателефонуйте нам, ми чекаємо вашого дзвінка! 

 
Girl Enjoying her Drink

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Це неймовірна команда професіоналів!!! Щоб так вміло та професійно робили свою роботу, я ще не бачила!!!! 
Вдячний клієнт - Наталія Постоєнко

Дякуємо за ваші відгуки! Ми стараємося бути для вам ще кращими!С повагою коллектив компанії "Груз Київ" ©

 
Untitled

Тетяна Андріївна

Замовила у хлопців перевезення квартири  з Подолу на Троєщину. Чесно кажучи, я була вражена, буквально через 20хвилин біля мене вже стояли вантажники і авто! Зробили все швидко, а саме головне професійно. В мене до них одна вдячність. А компанії окреме дякую за те що виховуєте таких працівників. Теперь буду звертатись тільки до вас! Дякую!!! 👍 

Woman in Yellow

Просто Юлія

Вийшло так що мене підвела людина з перевезенням, і я почала телефонувати знайомим, щоб мені допомогли з пошуком служби вантажного таксі. Дали номер цієї компанії, приблизно за півгодини після дзвінка, я вже їхала в авто з завантаженими речами до себе додому. Вони мені дуже допомогли, а приємна ціна взагалі як бонус до перевезення залишилась задоволена! 
P. S.  Я в житті ще не бачила жодної служби перевезень щоб так дбали про свої автомобілі:вони були дуже чисті, та виглядали як нові. 

Untitled

Юрий(бизнесмен) 

Нужно было перевезти офис, заказал у них, и не пожалел! Сработали хорошо! Все упаковали,часть мебели спустили лестницей, так как не проходило в лифт, некоторые даже разобрали и собрали. Ребята знают свое дело. Довольно приятная вышла перевозка, и что радует  вложились в запланированный бюджет. Рекомендую как профессионалов своего дела! Молодцы!!! 

Lightbulbs

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ 

Гарантовано справедливі тарифи

Вантажні авто від 150грн. 
Вантажники від 120грн. 
Але ми з вами також зможемо домовитись і про індивідуальну ціну. Зателефонуйте і ми все обговоримо. 

Отправлено. Спасибо!